Polski English Deutsch Rusisch Swedish Norway
Hotel SPA Faltom
REZERWACJA ON-LINE TANIEJ
Arrival date:
Nights:
Świat Saun

Świat Saun

 

Skorzystaj ze Świata Saun na wyłączność.
1,5 godziny relaksu w saunach i jacuzzi wieloosobowym.
Na powitanie szklanka soku owocowego.
85 zł / osoba / 1,5 godziny relaksu

W Świecie Saun:

  • Infra sauna - Przyjemna temperatura, do 40-60°C, utrzymuje się dzięki specjalnym ceramicznym urządzeniom emitującym promienie podczerwone. Głębokie oczyszczenie skóry z toksyn i redukcja cellulitu to jedne z wielu zalet sauny na podczerwień.
  • Sauna fińska - Temperatury sięgają w niej nawet 100°C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwa się tego tak bardzo.  Doskonale oczyszcza skórę z toksyn, poprawia mikrokrążenie, ma dobroczynny wpływ na odkładanie się wody w organizmie, a tym samym pomaga w walce z cellulitem.
  • Łaźnia parowa - Optymalna temperatura w pomieszczeniu zabiegowym wynosi od 40 do 45°C. Łaźnia parowa nawilża i oczyszcza skórę. Ma korzystny wpływ na drogi oddechowe i krążenie krwi. Doskonale odpręża i rozluźnia mięśnie, wpływa dobroczynnie na stany zapalne stawów, zapalenia okołostawowe oraz nerwobóle. Łaźnia parowa wskazana jest także w zaburzeniach przemiany materii, szczególnie otyłości.
  • Jacuzzi wieloosobowe - Hydromasaż z ciepłą wodą przynosi rozluźnienie dla ciała i uwolnienia go od wszelkich napięć, redukuje stres, poprawia krążenie. Kąpiel ta wskazana jest również przy kontuzjach sportowych, bólach pleców i nóg.


Wieczór panieński

w Świecie Saun z lampką wina
790 zł / do 8 osób / 3 godziny relaksu
Wszelkie dodatkowe atrakcje do uzgodnienia po konsultacji z Centrum SPA & Wellness.


Regulamin korzystania z sauny

Centrum SPA & Wellness czynne: Pn-Pt 12:00-22:00,  Sob 10:00-22:00,  Nd 9:00-20:00
Kontakt: tel. 58 78 58 177, e-mail: spa@hotelfaltom.pl

 

 


Kontakt
 
I agree on transmission of business information
 

‹ cofnij